Wyszukiwanie

Łyżwiarstwo

bruslení
Wytworzono 13.3.2018 9:57:58 | przeczytano 6949x | ernest

Vyhledávané slovo:

Sport Park Liberec w każdym sezonie zimowym, który zaczyna się we wrześniu i kończy w marcu, oferuje ogólnodostępną jazdę na łyżwach. Z tutejszego lodowiska można skorzystać w każdy wtorek od godziny 18 do 19, ewentualnie podczas  weekendu między godziną 15 i 17. Łyżwy można wypożyczyć lub naostrzyć bezpośrednio na miejscu. Podobne stadiony zimowe z możliwością ogólnodostępnej jazdy na łyżwach znajdują się także w m. Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Turnov, Lomnica nad Popelkou, Frýdlant, Vrchlabí, Nová Paka.

W korzystnych warunkach pogodowych, szereg boisk asfaltowych i tenisowych zmienia się co roku w lodowiska za sprawą natryskiwanego lodu. Znajdują się one w Tanvaldzie, w Harrachovie, Josefovym dole lub w Novým Borze, Semilach, w Szpindlerowym Młynie przy hotelu Horal, przy ośrodku Lesnáj bouda w Černým dole lub w karkonoskich Martinicach.

Na własną odpowiedzialność można jeździć na łyżwach również po wielu stawach w Górach Izerskich oraz na terenie Českolipska. Zanim jednak zdecydują się Państwo na wejście na naturalnie powstały lód, proszę pamiętać o warunkach niezbędnych do zachowania bezpieczeństwa – pokrywa lodowa musi mieć grubość 7 cm, a temperatura musi mieć wartości ujemne. W innym przypadku można spodziewać się nieprzyjemnej kąpieli!


Wybór miasta

Region

Nazwa XDatum vložení X
Powiększyć mapę
 
load