Wyszukiwanie

Honest guide w Kraju Máchy

Nie trwało to długo i Chłopaki z Pragi znów odwiedzili nasz kraj. Tym razem Kraj Máchy.

Honest guide, czyli para youtuberów Janek Rubeš i Honza Mikulka znów wrócili do naszego regionu. Tym razem nierozłączną dwójkę przywitali w Kraju Máchy. Trzecie video z twórczości tych entuzjastów podróżowania będzie w duchu romantyki, która co roku w tym kraju rozkwita.

Chłopaki obejrzeli najpiękniejsze miejsca w Kraju Máchy i, oczywiście, nie mogli ominąć samego Jeziora Máchy. Obejrzyj ich film tu i wyrusz ich śladami na przykład do pałacu Doksy z muzeum Čtyřlístku, na byłe tereny wojskowe Ralsko, lub do bardzo znanej skały Jarmilina skála i pięknego widoku z niej na Bezděz i Jezioro Máchy.

Kraj Máchy może zaoferować dużo więcej. Jeżeli więc wybierzesz się do miejsc, które odwiedzili Chłopaki z Pragi, nie zapomnij zajrzeć również na Instagram lub strony internetowe Kraju Máchy, gdzie znajdziesz też pomysły na wędrówki krajem Karla Hynka Máchy.

Następne pomysły na wycieczki znajdziesz na naszych sieciach społecznościowych, dlatego nie zapomnij odwiedzać nas na Instagramie i Facebooku, gdzie znajdziesz nas jako REGION LIBEREC, lub na naszych stronach internetowych.

https://www.youtube.com/watch?v=ZS08BjD-ads

Kluci z Prahy

Doksy

Informace o trase

 
load