Wyszukiwanie

Kąpielisko Dachovy

Kąpielisko z stylowymi kabinami drewnianymi, plażą piaszczystą, 2m skocznią, toboganem, drewnianą wyspą, zakwaterowaniem i wyżywieniem, siatkówką, siatkówką plażową, siatkówką nożną, tenisem stołowym i placem zabaw. Kąpielisko polecane również dla niemowląt.

Kąpielisko zostało zbudowane w 1925 roku na miejscu dawnego stawu dachovskiego. Kąpielisko z możliwością skoków do wody z wysokości 2m, z toboganem i popularną drewnianą wyspą w środku, dno jest pokryte piaskiem i płytami. Część kąpieliska przeznaczona jest specjalnie dla niepływających i dzieci (brodzik). Jest również możliwość zakwaterowania i wyżywienia, boisko do siatkówki, siatkówki nożnej, tenis stołowy i plac zabaw.

W kąpielisku możliwe jest również kąpanie niemowląt, ponieważ wyjątkowo mocny dopływ z pobliskiego lesistego zbocza i podłoże kamienne kąpieliska zapewniają jakościową i czystą wodę, czego dowodem jest również występowanie rzadkiej traszki górskiej, wymagającej czystej wody. Jej odłów jest jednak surowo zabroniony i karany.

Lazne Belohrad

Hořice, 507 81

GSM:+420 720 153 668
Web:https://tshorice.cz/o-koupalisti/ds-1001/p1=1003
Typ wyposażenia
Kąpielisko
Wyposażenie - ; kąpanie
Brodzik dla dzieci
Basen dla dzieci
Duża ślizgawka (tobogan)
Skocznia
Wyposażenie inne
Kabiny, przebieralnie
Prysznice
WC
Punkt gastronomiczny
Kącik dla dzieci
Możliwości uprawiania sportu
Boisko
Korty
Petangue
Tenis stołowy
Siatkówka plażowa

Informace o trase

 
load