Wyszukiwanie

Jazda na wyciągu nie kończy się zimą

Czy lubisz szybkie zjazdy, zjazdy, przeszkody, skoki i spadki? Zainspiruj się naszymi wskazówkami i idź do jednego z parków rowerowych w Kraju Libereckim i ciesz się jazdą pełną adrenaliny.
Nowością wśród bikeparków jest ten w Polevsku. Nie ma jeszcze nawet roku, ale nie ma ambicji odnieść sukcesu w świecie adrenaliny. Dwie podstawowe w pełni wytrenowane trasy od góry do dołu uzupełniają szlaki leśne enduro (naturalne). Zarówno zawodnicy techniczni, jak i ci, którzy lubią „wydłużony” i szybszy przepływ, sprawdzą się.

Jedyny park rowerowy, do którego można dojechać tramwajem, znajduje się w Libercu i jest częścią ośrodka narciarskiego Ještěd. Przygotowano cztery trasy o różnym stopniu trudności, które znajdziesz w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu krzesełkowego Skalka, który zabierze Cię wygodnie nawet na rowerach przez cały sezon letni. Możesz także wypożyczyć rowery górskie i freeride, w tym akcesoria, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą bez własnego sprzętu.

Bikepark w okolicy Horní Domky w Rokytnicy nad Jizerou jest przeznaczony dla doświadczonych i mniej wykwalifikowanych jeźdźców, a dla wszystkich fanów zjazdu dostępne są trzy trasy zjazdowe o łącznej długości 5 km. W parku rowerowym znajduje się wypożyczalnia, serwis i sklep rowerowy w tle hali kolejki linowej.

W Górach Izerskich znajduje się również własny park rowerowy na stokach Tanvaldský Špičák. Szlaki biegną ze szczytu Tanvaldský Špičák i kończą się na parkingu przy stacji wejścia do wyciągu krzesełkowego. Trzy szlaki - niebieski, czerwony i techniczny czarny - oferują przeżycie około 8 km. Istnieje również wypożyczalnia rowerów górskich dla odwiedzających. Dla miłośników adrenaliny jest również nowo wybudowany Pumptrack w Harrachovie lub Jablonné v Podještědí.

Polevsko

Informace o trase

 
load